top of page

Guinot hooldused

HYDRADERMIE näohoolduste superstaar

HYDRADERMIE on eksklusiivne GUINOT hooldus, mis muudab Sinu naha nooruslikumaks ja säravaks juba peale esimest hooldust. Hoolduse unikaalne ning väga oluline innovatsioon võimaldab ioniseeritud toimeainete kiiret ning sügavat nahka tungimist, muutes seeläbi hoolduse äärmiselt efektiivseks. Saadaval on seitse erinevat hooldusversiooni, mis kohandatakse vastavalt Sinu nahatüübile ja ilueesmärkidele. 

AGE SUMMUM näohooldus

Age Summum hooldus on ideaalne naistele, kes soovivad ennast tunda nooremana. Vähem kui tunniga on näo, kaela ning dekoltee väljanägemine mitme aasta võrra noorem. Kogu hooldus on nagu reis naudingute maailma. Hoolduse käigus naudid erinevaid massaaže ja maski, mis aitavad viia nahka väärtuslike toimeained. Iga hoolduse järgnev toode jääb nahka, seda ei eemaldata näolt, mis annab võimaluse toimeainetel kauem mõjuda ja saavutada maksimaalne tulemus. Milleks on vananemismärkide vähenemine, silutud on ka kõige peenemad kortsukesed, nahk on siidiselt sile ning särav.

guinot hydraderm cellular energy hooldus

HYDRADERMIE LIFT, koheselt pinguldav hooldus

HYDRADERMIE LIFT on tänapäeval tõeline nooruse revolutsioon, mis näolihaseid stimuleerides annab neile toonuse ja avaldab näojoontele pinguldavat mõju. Samamoodi nagu keha kontuure saab vormida jõusaalis, annab hooldus erakordse vormiva efekti teie näole juba peale paari hooldust. Ning seda ilma kirurgilise sekkumiseta või süstideta!

AROMATIC, taimede võlujõud

GUINOT on loonud erihoolduse, mis toetub aroomiteraapia meetoditele. Selle toimeained, aromaatsed eeterlikud õlid ning masaaživõtted  muudavad nahka kaunimaks ja säravamaks. Hoolduses kasutatakse just neid eeterlike õlisid, mis kõige paremini sobivad naha vajadustele.

HYDRA PEEL -  uuendav, kooriv hooldus

Uuenduslik kombineeritud koorimise meetod saavutab imelisi tulemusi näonahaga! Tulemused on kohesed ja nähtavad. Guinot innovaatiline hooldus HYDRA PEEL niisutab, koorib, tasandab ja uuendab nahka nahasõbralikul ja valutul moel. Peale hooldust ei ole taastumisperioodi ning sobib ka tundlikule nahale. Protseduur kestab 50 minutit.

HYDRACLEAN - sügavpuhastav näohooldus

HYDRACLEAN on Guinot uusim sügavpuhastav erihooldus näole, mis pakkub korraga sügavat puhastust ning lõõgastumist. Tänu efektiivsetele toimeainetele - salitsüülhape, lipatsiid, allantoiin ning patenteeritud elektroodi Thermoclean® koostoimele muutub nahk kauniks ja säravaks kõigest 30 minutiga. Thermoclean® meeldiva soojuse mõjul vallandub nahas liigse rasu ning jääkainete nahast väljutamine.

Hooldust saab valida kahes versioonis, kas lõõgastava massaažiga või kirgastava maskiga. Samuti on väljatöötatud HYDRACLEAN hooldus meeste jaoks. Tulemusena on nahk klaarim, puhtam ning hingab paremini!

Müügil Guinot tooted

HYDRADERMIE SOLEIL – uuenduslik päikesehooldus, säilitamaks naha ilu ka päikese käes.

Ainulaadne hooldus valmistab Sinu naha ette päevitamiseks ning parandab pärast päevitamisest tekkinud nahakahjustused.

Peale päevitamist on nahk dehüdreeritud ning sellised vananemismärgid nagu jooned ja kortsukesed, muutuvad nähtavamaks. Nahk on kuiv ning lõtvunud. Seega on oluline aidata nahal võidelda päikesest tekkinud kahjustuste vastu, säilitades samal ajal kauni suvise jume. Protseduur kestab 60 minutit.

Salongis on müügil lai valik Guinot tooteid koduseks hoolduseks

bottom of page